Oidentifierad konstnär Holländsk skola 1850-tal

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

300 EUR

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Holländsk skola 1850-tal, Ebb, olja på pannå, 33x49 cm

671490

2019-09-08