Klubbat för:
340 EUR
Utropspris
400 EUR
MAUNO HARTMAN (1930-2017) Explosion, signerad samt daterad 1959, Venezia, collage och blandteknik på pannå, 38x50 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
671505
2019-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här