Mauno Hartman relief

Mauno Hartman relief
Mauno Hartman relief
Mauno Hartman relief
Mauno Hartman relief
Mauno Hartman relief
Mauno Hartman relief

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

400 EUR

MAUNO HARTMAN (1930-2017) Explosion, signerad samt daterad 1959, Venezia, collage och blandteknik på pannå, 38x50 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

671505

2019-09-16