Zoltan Popovits skulptur

Zoltan Popovits skulptur
Zoltan Popovits skulptur
Zoltan Popovits skulptur
Zoltan Popovits skulptur
Zoltan Popovits skulptur
Zoltan Popovits skulptur
Zoltan Popovits skulptur
Zoltan Popovits skulptur
Zoltan Popovits skulptur
Zoltan Popovits skulptur
Zoltan Popovits skulptur
Zoltan Popovits skulptur

Klubbat för:

600 EUR

Utropspris

800 EUR

ZOLTAN POPOVITS, (1940-) Head, signerad, metalliriserad terrakotta, längd ca 31 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

671509

2019-09-16