Paavo Sirkkunen oljemålning

Paavo Sirkkunen oljemålning
Paavo Sirkkunen oljemålning
Paavo Sirkkunen oljemålning
Paavo Sirkkunen oljemålning
Paavo Sirkkunen oljemålning
Paavo Sirkkunen oljemålning
Paavo Sirkkunen oljemålning
Paavo Sirkkunen oljemålning

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

PAAVO SIRKKUNEN (1918-1976): Dam i svart, signerad samt daterad -75, olja på pannå, 55x35 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

671511

2019-09-16