Klubbat för:
3 200 EUR
Schätzwert
2 000 EUR
Beschreibung
JUHO MÄKELÄ (1885-1943) Sommarvind, signerad samt daterad 1912, olja på duk, 80x62 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Zustandsbeschreibung
671516
2019-11-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner