Juho Mäkelä oljemålning

Juho Mäkelä oljemålning
Juho Mäkelä oljemålning
Juho Mäkelä oljemålning
Juho Mäkelä oljemålning
Juho Mäkelä oljemålning
Juho Mäkelä oljemålning
Juho Mäkelä oljemålning
Juho Mäkelä oljemålning

Klubbat för:

3 200 EUR

Schätzwert

2 000 EUR

Beschreibung

JUHO MÄKELÄ (1885-1943) Sommarvind, signerad samt daterad 1912, olja på duk, 80x62 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Zustandsbeschreibung

671516

2019-11-03