Ahti Lavonen oljemålning

Ahti Lavonen oljemålning
Ahti Lavonen oljemålning
Ahti Lavonen oljemålning
Ahti Lavonen oljemålning
Ahti Lavonen oljemålning
Ahti Lavonen oljemålning
Ahti Lavonen oljemålning
Ahti Lavonen oljemålning

Klubbat för:

2 400 EUR

Utropspris

3 000 EUR

AHTI LAVONEN (1928-1970) Stilleben med svart, signerad, olja på duk, 38x44 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

671519

2019-11-03