Veikko Hirvimäki skulptur

Veikko Hirvimäki skulptur
Veikko Hirvimäki skulptur
Veikko Hirvimäki skulptur
Veikko Hirvimäki skulptur
Veikko Hirvimäki skulptur
Veikko Hirvimäki skulptur
Veikko Hirvimäki skulptur
Veikko Hirvimäki skulptur
Veikko Hirvimäki skulptur
Veikko Hirvimäki skulptur

Klubbat för:

1 150 EUR

Utropspris

1 000 EUR

VEIKKO HIRVIMÄKI (1941-) Evig form, signerad samt daterad -84, stenskulptur, längd 90 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

671523

2019-11-03