Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYST, 1800-tal, klassicerande manshuvud, bronspatinerad gips, otydligt märkt 1786(?), höjd 70 cm
Ställvisa skador, färgbortfall samt mindre lagning
671584
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här