Byst 1800-tal

Byst 1800-tal
Byst 1800-tal
Byst 1800-tal
Byst 1800-tal
Byst 1800-tal
Byst 1800-tal
Byst 1800-tal
Byst 1800-tal
Byst 1800-tal
Byst 1800-tal

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYST, 1800-tal, klassicerande manshuvud, bronspatinerad gips, otydligt märkt 1786(?), höjd 70 cm

Ställvisa skador, färgbortfall samt mindre lagning

671584

2019-09-29