Flip Flap Table Dyrlund
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DYRLUND, Flip Flap Table, fanerat med rosenträ, med fyra iläggsskivor, etikettmärkt DYRLUND MADE IN DENMARK, höjd 73,5, diameter 120, med iläggsskivor 175 cm
PROVENIENS: Yates Antiques Ltd, Liverpool
Obetydligt bruksslitage
671586
2019-09-29