Flip Flap Table Dyrlund

Flip Flap Table Dyrlund
Flip Flap Table Dyrlund
Flip Flap Table Dyrlund
Flip Flap Table Dyrlund
Flip Flap Table Dyrlund
Flip Flap Table Dyrlund
Flip Flap Table Dyrlund
Flip Flap Table Dyrlund

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DYRLUND, Flip Flap Table, fanerat med rosenträ, med fyra iläggsskivor, etikettmärkt DYRLUND MADE IN DENMARK, höjd 73,5, diameter 120, med iläggsskivor 175 cm

PROVENIENS: Yates Antiques Ltd, Liverpool

Obetydligt bruksslitage

671586

2019-09-29