Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA ,"Fredrik", Dux, 1900-talets senare del, lösa plymåer i rygg och sits, klädsel i konjaksfärgat skinn, läng ca 200 cm
Patina, slitage
671604
2019-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här