Soffa Dux "Fredrik"

Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA ,"Fredrik", Dux, 1900-talets senare del, lösa plymåer i rygg och sits, klädsel i konjaksfärgat skinn, läng ca 200 cm

Patina, slitage

671604

2019-08-31