Flos bordslampor

Flos bordslampor
Flos bordslampor
Flos bordslampor
Flos bordslampor
Flos bordslampor
Flos bordslampor
Flos bordslampor
Flos bordslampor
Flos bordslampor
Flos bordslampor
Flos bordslampor
Flos bordslampor

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

PHILIPPE STARCK, 1-par bordslampor, "Romeo Soft" utan skärmar, Flos, Italien, stomme i grålackerat aluminium, kupor i frostat glas, etikettmärkta Flos, höjd ca 65, diameter på kuporna ca 19 cm

Bruksslitage, smuts, tejprester, smärre repor, delar som saknas kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

671628

2019-08-29