Flos bordslampor
Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
PHILIPPE STARCK, 1-par bordslampor, "Romeo Soft" utan skärmar, Flos, Italien, stomme i grålackerat aluminium, kupor i frostat glas, etikettmärkta Flos, höjd ca 65, diameter på kuporna ca 19 cm
Bruksslitage, smuts, tejprester, smärre repor, delar som saknas kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
671628
2019-08-29