Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDUARD KUTSAR (Estland 1902-1970) (2): Landskap med väderkvarn respektive landskap med figurer, signerade, olja på papper, vardera ca 10x15 cm
671637
2019-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här