Damarbetsbord sengustavianskt

Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

DAMARBETSBORD, sengustavianskt stockholmsarbete, mahognyfanerat, beslag av mässing, genombrutna hörmkonsoler, två lådor, höjd 72, 71 x 38 cm

Slitage, skador, spår efter garnvindor

671648

2019-08-28