Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
DAMARBETSBORD, sengustavianskt stockholmsarbete, mahognyfanerat, beslag av mässing, genombrutna hörmkonsoler, två lådor, höjd 72, 71 x 38 cm
Slitage, skador, spår efter garnvindor
671648
2019-08-28