Titus Wikström oljemålning

Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TITUS WIKSTRÖM (1887-1979): motiv med skonerterna Gladan och Falken, signerad och daterad 1953, olja på duk, ca 52x72 cm

671666

2019-08-28