Klubbat för:
1 500 SEK
Estimate
1 500 SEK
Description
TAKLAMPA, 1900-talets tredje kvartal, skärm i grön glasmassa samt. delvis förkromad metall, höjd (t.o.m takfäste) ca 89 cm
Condition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
671667
Date:
2019-08-29
Our archive
Past auctions