Herman Gustaf Elmgren luktdosa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMAN GUSTAF ELMGREN, luktdosa, silver, Varberg, 1869, invändigt förgylld, diameter 4,5 cm, vikt 22 gram.

Bruksslitage, gravyr.

671668

2019-09-08