Titus Wikström oljemålning

Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning
Titus Wikström oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TITUS WIKSTRÖM (1887-1979):"Skonare i skymning", signerad och daterad 1952, olja på duk, ca 46x42 cm

671673

2019-08-29