Alfred Thörne oljemålning

Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALFRED THÖRNE (1850-1916): Alpmotiv, signerad Alfr Thörne, olja på duk, ca 38x30 cm

Färgbortfall

671682

2019-08-29