Pelarbord 1800-tal

Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal
Pelarbord 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

PELARBORD 1800-tal, skiva med rotfanér, höjd ca 69 cm, 84x57 cm

slitage, skiva med skador, pelarben ej original/senare

671693

2019-09-10