Mårten Andersson
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): "Metaren", signerad Mårten A, 1352/1400, färglitografi, bildyta ca 38x45 cm
Medföljer bok om Mårten Andersson med text av Teddy Gummerus, Askild & Kärnekull Förlag AB
Ej examinerad ur ram
671709
2019-08-29