Mårten Andersson

Mårten Andersson
Mårten Andersson
Mårten Andersson
Mårten Andersson
Mårten Andersson
Mårten Andersson

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): "Metaren", signerad Mårten A, 1352/1400, färglitografi, bildyta ca 38x45 cm

Medföljer bok om Mårten Andersson med text av Teddy Gummerus, Askild & Kärnekull Förlag AB

Ej examinerad ur ram

671709

2019-08-29