Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SABEL, svensk, 1800-talets andra hälft, med sk Helvigfäste, fästet stämplad Morell & Co, klinga med stor pilhöjd, stålbalja med två koppelringar, längd ca 87 cm
671725
2019-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här