Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

5 200 SEK

2 500 SEK

SABEL, svensk, 1800-talets andra hälft, med sk Helvigfäste, fästet stämplad Morell & Co, klinga med stor pilhöjd, stålbalja med två koppelringar, längd ca 87 cm

671725

2019-09-01