Stouby soffa

Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa
Stouby soffa

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOUBY, ´´Eva", 2-sitssoffa, Danmark, 1900-talets andra hälft, stoppad svart skinnklädsel, lösa plymåer, ben i svartlackerad bok, sitthöjd ca 43 cm, bredd ca 143 cm

Bruksslitage

671735

2019-08-29