Matgrupp 7 dlr

Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, JOC, 1900-talets andra hälft, bestående av 1 matbord samt 6 stolar, bordet med stomme i teak, stolar med stomme i mahogny samt rotting vid rygg, bordets mått ca 133x80, utdragbart med 2 underliggande iläggsskivor á 28 cm vardera

Bruksslitage, smärre blekning på matbordet

671803

2019-08-29