Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
400 EUR
HÅKAN SJÖSTRÖM (1934-): fartygsporträtt "Neste", signerad samt daterad -83, olja på duk, 60x100 cm
671808
2019-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här