Håkan Sjöström oljemålning

Håkan Sjöström oljemålning
Håkan Sjöström oljemålning
Håkan Sjöström oljemålning
Håkan Sjöström oljemålning
Håkan Sjöström oljemålning
Håkan Sjöström oljemålning
Håkan Sjöström oljemålning
Håkan Sjöström oljemålning

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

400 EUR

HÅKAN SJÖSTRÖM (1934-): fartygsporträtt "Neste", signerad samt daterad -83, olja på duk, 60x100 cm

671808

2019-09-04