Gustav Becker lodregulator

Gustav Becker lodregulator
Gustav Becker lodregulator
Gustav Becker lodregulator
Gustav Becker lodregulator
Gustav Becker lodregulator
Gustav Becker lodregulator
Gustav Becker lodregulator
Gustav Becker lodregulator
Gustav Becker lodregulator
Gustav Becker lodregulator

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

GUSTAV BECKER, lodregulator, omkring 1900, fodral delvis fanérat i valnöt, vitemaljerad urtavla, längd 117 cm, lod, pendel samt vev medföljer

Fodral med skador och bortfall, glas med nagg, krön saknas

671817

2019-08-29