Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
VEIKKO VIONOJA (1909-2001): Vinterkrigssoldater, signerad, litografi, 79/100, 48x70 cm
671821
2019-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här