Satsbord mellanöstern 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 1900-tal, mellanöstern, 3 dlr, inläggningar, höjd ca 40-45 cm

Slitage

671822

2019-09-05