Figurin Herend

Figurin Herend
Figurin Herend
Figurin Herend
Figurin Herend
Figurin Herend
Figurin Herend
Figurin Herend
Figurin Herend
Figurin Herend
Figurin Herend
Figurin Herend
Figurin Herend

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

FIGURIN, Herend, man med käpp, porslin, 1900-tal, höjd 29 cm.

Sedvanligt ytslitage,

671825

2019-09-08