Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAVSBERG, skulptur, parian, "Amorin" daterad 01 (1901), höjd ca 21 cm
Sedvanligt ytslitage. Tillverkningsdefekt iform av spricka undertill.
671826
2019-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här