Skulptur i parian Gustavsberg

Skulptur i parian Gustavsberg
Skulptur i parian Gustavsberg
Skulptur i parian Gustavsberg
Skulptur i parian Gustavsberg
Skulptur i parian Gustavsberg
Skulptur i parian Gustavsberg
Skulptur i parian Gustavsberg
Skulptur i parian Gustavsberg
Skulptur i parian Gustavsberg
Skulptur i parian Gustavsberg
Skulptur i parian Gustavsberg
Skulptur i parian Gustavsberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAVSBERG, skulptur, parian, "Amorin" daterad 01 (1901), höjd ca 21 cm

Sedvanligt ytslitage. Tillverkningsdefekt iform av spricka undertill.

671826

2019-09-08