Tillbaka till katalog

Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

Beskrivning

BORDSARMATUR, 1900-talets tredje kvartal, klassicerande stomme i mässing, för 2 ljuspunkter, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 46 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

671833

Datum:

2019-08-29