Gunnar Wennerberg

Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR WENNERBERG, vas, signerad och daterad 1908, gustavsberg, höjd 13 cm

Brukssltage

671838

2019-08-29