Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
TAPIO WIRKKALA, skål, fat, brons, märkt Design Tapio Wirkkala, Kultakeskus Oy, Made in Finland. 1970-tal, diameter 30-41 cm, höjd 8,5 cm
Slitage, anlöpningar och graveringar
671843
2019-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här