Mega Design lyktor

Mega Design lyktor
Mega Design lyktor
Mega Design lyktor
Mega Design lyktor
Mega Design lyktor
Mega Design lyktor
Mega Design lyktor
Mega Design lyktor

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LYKTOR, 1 par, 1970-tal, Mega Design, Danmark, stomme i mässing, lösa guldtonade kupor med mässingslock, etikettmärkta undertill, höjd ca 35 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

671846

2019-08-29