Mega Design lyktor
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LYKTOR, 1 par, 1970-tal, Mega Design, Danmark, stomme i mässing, lösa guldtonade kupor med mässingslock, etikettmärkta undertill, höjd ca 35 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
671846
2019-08-29