Ewert Karlsson litografi

Ewert Karlsson litografi
Ewert Karlsson litografi

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

EWERT KARLSSON, EWK (1918-2004): Karikatyr av föreställande Gunnar Sträng, monogramsignerad samt. daterad EWK 93, numrerad 350/350, färglitografi, ca 44x32 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ramen

671851

Päivämäärä:

2019-08-29