Ewert Karlsson litografi
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
EWERT KARLSSON, EWK (1918-2004): Karikatyr av föreställande Gunnar Sträng, monogramsignerad samt. daterad EWK 93, numrerad 350/350, färglitografi, ca 44x32 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ramen
671851
Päivämäärä:
2019-08-29