Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, senbarockstil, 4 lådig, fanérad med mahogny, mässingsbeslag, med glasskiva, höjd 77, 73x45 cm
Nyckel saknas, olåst, bruksslitage
671858
2019-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här