Satsbord i idegran

Satsbord i idegran
Satsbord i idegran
Satsbord i idegran
Satsbord i idegran
Satsbord i idegran
Satsbord i idegran
Satsbord i idegran
Satsbord i idegran

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, stomme fanerad i idegran, skuren dekor samt. kannelerade ben, höjd ca 46-52 cm, yttermått ca 27x33-38x54 cm

Bruksslitage

671860

2019-08-29