Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, stomme fanerad i idegran, skuren dekor samt. kannelerade ben, höjd ca 46-52 cm, yttermått ca 27x33-38x54 cm
Bruksslitage
671860
2019-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här