Klädskåp furu 1800-tal

Klädskåp furu 1800-tal
Klädskåp furu 1800-tal
Klädskåp furu 1800-tal
Klädskåp furu 1800-tal
Klädskåp furu 1800-tal
Klädskåp furu 1800-tal
Klädskåp furu 1800-tal
Klädskåp furu 1800-tal
Klädskåp furu 1800-tal
Klädskåp furu 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KLÄDSKÅP, 1800-talets början, 2-delat, furu, överdel med senare inbyggd sekretärinredning med utdragbar skiva, skedhylla samt klädhängare, underdel med 4 lådor i sarg, höjd ca 190, 160 x 60 cm

Skador, renoverat, kompletterat

671871

2019-09-05