Teo Spanier träfigur

Teo Spanier träfigur
Teo Spanier träfigur
Teo Spanier träfigur
Teo Spanier träfigur
Teo Spanier träfigur
Teo Spanier träfigur
Teo Spanier träfigur
Teo Spanier träfigur
Teo Spanier träfigur
Teo Spanier träfigur

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEO SPANIER (1900-tal): Speleman, signerad och daterad Teo Spanier 1935, skulpterat och bemålst trä, höjd 35,5 cm

671906

2019-09-01