Ljusstakar empire

Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, empire, 1800-talets början, förgylld och mörkpatinerad brons, karyatid stående på postament, höjd 34 cm

Slitage, smärre nagg, en sockel med avslag, senare förgyllning, postament med spår av kedjor, manschetter saknas

671912

2019-08-29