Cartier tändare förgylld
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CARTIER, tändare, förgylld, vågmönstrad dekor, lock med senare fattad röd sten troligen granat, signerad Elon Arenhill Sweden tel 040/ 916055, under sidigt numrerad 48473K, höjd ca 70 mm, vikt ca 90.1 g
Behov av puts. SAV garanterar ej funktionen.
671919
2019-09-01