Cartier tändare förgylld

Cartier tändare förgylld
Cartier tändare förgylld
Cartier tändare förgylld
Cartier tändare förgylld
Cartier tändare förgylld
Cartier tändare förgylld
Cartier tändare förgylld
Cartier tändare förgylld

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARTIER, tändare, förgylld, vågmönstrad dekor, lock med senare fattad röd sten troligen granat, signerad Elon Arenhill Sweden tel 040/ 916055, under sidigt numrerad 48473K, höjd ca 70 mm, vikt ca 90.1 g

Behov av puts. SAV garanterar ej funktionen.

671919

2019-09-01