Tillbaka till katalog
Taklampa
Klubbat för:
350 SEK
Estimate
1 500 SEK
Description
TAKLAMPA, 1900-talets tredje kvartal, stomme i mässing, behängd med prismor och medaljonger i pressglas, höjd (t.o.m takfäste) ca 78 cm
Condition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
671921
Date:
2019-08-30