Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POJKVÄRJA, 1700-tal, knapp och parerplåt med genombruten dekor, klinga med graverad dekor, total längd ca 73 cm
Skador, avbruten handbygel, parerplåt med spricka, klinga avkortad
671925
2019-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här