Dräktvärja för barn

Dräktvärja för barn
Dräktvärja för barn
Dräktvärja för barn
Dräktvärja för barn
Dräktvärja för barn
Dräktvärja för barn
Dräktvärja för barn
Dräktvärja för barn
Dräktvärja för barn
Dräktvärja för barn

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POJKVÄRJA, 1700-tal, knapp och parerplåt med genombruten dekor, klinga med graverad dekor, total längd ca 73 cm

Skador, avbruten handbygel, parerplåt med spricka, klinga avkortad

671925

2019-09-03