Klubbat för:
800 SEK
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, signerad HJ Ekgren 1957, patinerad gips, höjd ca 65 cm
Smärre slitage, mindre sprickor i patineringen
671926
2019-08-31