Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, signerad HJ Ekgren 1957, patinerad gips, höjd ca 65 cm

Smärre slitage, mindre sprickor i patineringen

671926

2019-08-31