Taklampa Peter Behrens

Taklampa Peter Behrens
Taklampa Peter Behrens
Taklampa Peter Behrens
Taklampa Peter Behrens
Taklampa Peter Behrens
Taklampa Peter Behrens

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

PETER BEHRENS, "Luzette", taklampa, Siemens, Tyskland, stomme av metall, lampfäste av vitglaserat porslin, kupa i matt opakt glas, kupan märkt L 1509, total höjd ca 130 cm

Kupan med repor och större nagg under lampfästet, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

671935

2019-09-30