Taklampa Peter Behrens
Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
PETER BEHRENS, "Luzette", taklampa, Siemens, Tyskland, stomme av metall, lampfäste av vitglaserat porslin, kupa i matt opakt glas, kupan märkt L 1509, total höjd ca 130 cm
Kupan med repor och större nagg under lampfästet, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
671935
2019-09-30